FORMU DOLDURUN,
SİZİ ARAYALIM!

MAKYOL SANTRAL’DE YAŞAM

KEYFİNE BAĞLANACAKSINIZ!

Dört mevsim keyfini yaşayacağınız zengin sosyal alanlar sizin ve ailenizin hizmetinde olacak.

AÇIK YÜZME HAVUZU VE KAFE

Teras Park’taki kafe, yüzme havuzu ve yeşil alanlarda dinlenmenin ve güzel vakit geçirmenin tadını çıkarırken günün her anından keyif alacaksınız.

DOĞASINA BAĞLANACAKSINIZ!

Makyol Santralde 7500 m2 alanında yer alan peyzaj ve çevre düzenlemesi ile sakinlerine keyif ve huzuru bir arada sunuyor.

EĞLENCESİNE BAĞLANACAKSINIZ!

Yemyeşil bir bahçe ve hayal güçlerini geliştirecek birbirinden eğlenceli oyunlarla dolu çocuk parkı; en değerli varlığınız çocuklarınızın Makyol Santral’deki en favori adresi olacak.

ENERJİSİNE BAĞLANACAKSINIZ!

Fitness, yoga, pilates salonları ve birçok imkanı içinde bulunduran tam donanımlı bir spor merkezi Makyol Santral sakinlerine zinde bir yaşam için benzersiz bir imkan sunuyor. Formunuzu korumak için sizi sağlıklı bir yaşama davet ediyor.

KONFORUNA BAĞLANACAKSINIZ!

İhtiyacınız olan her şeye kolayca ulaşabilmeniz için konforlu bir yaşamın en özel detaylarını 7/24 yaşayacağınız Makyol Santral’de 24 saat güvenlik ve profesyonel temizlik hizmeti sizin için standartların ötesinde bir yaşam sunuyor.

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Makyol Santral’de evinizin temizliği istediğiniz zaman, anlaşma lı profesyonel ekiplerce uygun fiyatlarla yapılır. Hiçbir zahmete girmeden, evinizin en ince detayına kadar mükemmel şekilde temizlendiğinden emin olursunuz.